Nasıl Muayene Olurum

NASIL MUAYENE OLURUM

Bursa Çekirge Devlet Hastanesi Ana Bina   Poliklinikleri
Bursa Çekirge Devlet Hastanesi Dosab Semt Polikliniği
Bursa Çekirge Devlet Hastanesi Hürriyet Toplum ve Ruh Sağlığı Merkezi Semt Polikliniği
Sağlık Bakanlığı (MHRS) Merkezi Hekim Randevu sisteminin 182 nolu telefonundan, https://www.mhrs.gov.tr veyahttp://www.bcdh.saglik.gov.tr web adreslerinden randevu alarak muayene olabilirsiniz.Hastanemiz ve bağlı semt polikliniklerinde bazı sınırlamalar hariç randevusuz muayene olmanız da mümkündür.
Randevu almayıp muayene için gelen hastalarımız hasta kayıttan sıra fişi alabilirler, ayrıca 08.00-09.00 saatleri arasında muayene olmak istedikleri polikliniğe başvurarak var ise gün içindeki uygun zaman aralığına randevularını alırlar.
Hekimlerimizin çalıştıkları poliklinik ve günlerinihttp://www.bcdh.saglik.gov.trweb adresi doktor çalışma planları menüsünden öğrenebilirsiniz.Lütfen randevu saatinizden 20 dakika öncesi ilgili polikliniğinizin sekreteryasına başvurunuz.
Acil vakalar (Ani gelişen hastalık, kaza, yaralanma ve benzeri durumlar ile ivedilikle tıbbi müdahele yapılması gerektiğine hekim tarafından karar verilen vakalar), engelliler, hamileler, 65 üstü yaşlılar, 7 yaşından küçük çocuklar, harp ve vazife şehitlerinin dul ve yetimleri ile malül ve gazilerin hizmeti aksatmadan kayıt ve muayene önceliği vardır. Anlayış ve yardımlarınıza teşekkür ederiz. Muayene işlemleri için her türlü sorunlarınızda Hasta hakları ve hasta kayıt(Müracaat) görevlilerinden yardım isteyebilirsiniz.