Şehir Dışından Hastanemize Ulaşım

KARA YOLU:  Hastanemize otobüs ile gelen hastalar Terminalden 92 Nolu Otobüs ile hastanemize ulaşabilirler. Özel araçları ile gelen hastalarımız ise çevre yolundan Acemler kavşağından çekirge istikametine doğru gelerek iletişim adresimizide kullanarak hastanemize ulaşabilirler.

DENİZ YOLU: Bursa Mudanya - Güzelyalı'ya gelen hastalarımız , Mudanya ve Güzelyalı iskelesinden 1/GY ve 1/M otobüsleri ile Emek Metro İstasyonuna gelir. İster Emek Metro istasyonundan Acemler Metro İstasyonuna kadar gelinerek daha sonrasında B-39 nolu otobüs kullanılarak hastanemize ulaşılır. Bir diğer yöntemde Emek Metro İstasyonundan B41/C , B-46 , H-2 NOLU otobüsler kullanılarak hastanemize ulaşılır.

HAVA YOLU: Yenişehir Havaalanından 80 Nolu otobüs ile Kent Meydanına ulaşım sağlanır. Ardından Metro ile Acemler Metro İstasyonuna kadar gelinerek daha sonrasında B-39 nolu otobüs kullanılarak hastanemize ulaşılır. Bunun dışında diğer bir alternatif Kent Meydanından 19/E nolu otobüs kullanılarak yine hastanemize ulaşım sağlanır.